Голова Дніпропетровської облдержадміністрації привітав митрополита Іринея зі святом Різдва Христова

Керуючому Дніпропетровською єпархією
Української Православної Церкви
Митрополиту Дніпропетровському і Павлоградському
ІРИНЕЮ

Високопреосвященніший Владико Іринею!

Щиро вітаю Вас зі святом Різдва Христового!

Народження Сина Божого дарує всім віру у добро, любов, милосердя, мир і злагоду та скеровує на добрі справи.

У цей світлий день бажаю Вам, духовенству та всім віруючим доброго здоров’я, радості та щастя, невгасимої енергії і натхнення у благодатній праці заради процвітання рідної України.

Радісних свят та гарного святкового настрою!

З повагою,

Голова облдержадміністрації